Święto Krainy Rumianku! 20.08.2022r.

Zapraszamy!!
Więcej

Zdrowotne wakacje z ziołami w Krainie Rumianku

Dofinansowano z #NarodowyInstytutWolności-CentrumRozwojuSpołeczeństwaObywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWE FIO.
Więcej

Warsztaty posiłków z roślin

Poznaj, zdecyduj i zrób coś pysznego! Ale... w ziołowej odsłonie.

Praktyczny warsztat przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków z zastosowaniem roślin z ogrodu, łąki i pola.

Więcej

Kraina Rumianku zaprasza do wykorzystania Bonu Turystycznego

Kraina Rumianku zaprasza na jedno lub kilkudniowy wypoczynek z dziećmi z wykorzystaniem Bonu Turystycznego.
Więcej

Wieczór Panieński w Krainie Rumianku

Wieczór Panieński to jedno z najważniejszych wydarzeń przyszłej Panny Młodej. Warto sprawić, aby był idealny, pełen uśmiechu, zabawy i szaleństwa.
Więcej

Projekt poznaj Polskę, minister edukcaji w Krainie Rumianku

Z Uścimowa do miejscowości Hołowno i zlokalizowanej tam wioski tematycznej „Kraina Rumianku” przejechała wycieczka rowerowa w której uczestniczył minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Jej cel był głównie edukacyjny.
Więcej

Zdrowotne wakacje z ziołami w Krainie Rumianku

Zdrowotne wakacje z ziołami w Krainie Rumianku pod patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 16-20.08.2022r. Celem wydarzenia jest poprawa zdrowia poprzez wykorzystanie ziół w kosmetyce, kuchni i medycynie ludowej. W programie między innymi: Maceraty, hydrolaty, mleczka, kremy do ciała, toniki ziołowe, szampony w kostce, kule musujące i sole ziołowe do kąpieli, naturalne mydła z tłuszczów roślinnych , ziołowe herbatki fermentowane, octy ziołowo-owocowe, kiszonki, nalewki lecznicze, p
Więcej